
Сонячна панель Risen N-type RSM108-9-425N
Основні переваги сонячних батарей Risen:
- найменший в галузі температурний коефіцієнт - 0,34%;
- торгова марка входить в список Tier 1 з незалежним сертифікованим сучасним автоматизованим виробництвом;
- висока стійкість до деградації PID;
- найкраще вироблення електроенергії в похмуру погоду під розсіяними сонячними променями;
- 12 років гарантії продукту - один із найкращих в галузі;
- позитивний толеранс потужності;
- подвійна інспекція 100% EL гарантує, що модулі не мають дефектів;
- надійність і якість вище, ніж сертифіковані вимоги
Сертифіковано, щоб витримувати складні екологічні умови:
- антирефлекторне покриття - зменшуються втрати потужності від бруду і пилу;
- сильний сольовий туман, стійкість до аміаку і піщаним вітрам;
- відмінний опір механічному навантаженні - 2400Па і сніжної навантаженні - 5400Па.
Фотоелектричні панелі виробника Risen Solar успішно пройшли кваліфікаційні випробування IEC61215, які включають в себе:
- 200 термічних циклів від -40 до 85 градусів;
- випробування на удар крижаної кулі;
- вплив ультрафіолетового випромінювання;
- вплив високою вологістю при високих температурах;
- перевірка витривалості до перегрітої плями;
- випробування на механічну стійкість.
Компанія з Китаю Risen Energy Co., Ltd була заснована в 1986 році. Персонал компанії становить понад 5600 осіб. Risen Energy - високотехнологічне підприємство, що займається НДДКР, виробництвом, продажами і обслуговуванням сонячних модулів, продуктами фотогальванічної технології, сонячним терміналом і інтеграцією. В даний час річна потужність сонячних елементів і виробництво модулів становить 4,5 ГВт, а Risen Energy входить в першу десятку світових лідерів в сонячній енергетиці.
Risen Energy відповідає стандартам TUV, UL, CE, GS, ROHS, REACH, PAHS, Golden Sun та інших за якістю, а також виробляє продукцію з системою якості ISO9001, ISO14001 і ISO18001.
У 2020 році компанія зайняла 7-е місце в світі за обсягом продажів сонячних батарей.
Технічні характеристики на монокристалічну сонячну батарею потужністю 425Вт від Risen наведені в таблиці:
| РОЗМІР,мм | 1722x1134x30 |
| Потужність, Вт | 425 |
| Uxx,В | 39.07 |
| Iкз,А | 13.86 |
| Uр,В | 32.75 |
| Ip,А | 13.00 |
| ККД, % | 21.8 |
| Вага, кг | 22 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Risen Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 435 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.15 А |
| Напруга при максимальній потужності | 33.1 В |
| Струм короткого замикання | 13.95 А |
| Напруга холостого ходу | 39.82 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.3 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.5 кг |
| Довжина | 1722 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 2 234 ₴
