



Сонячна батарея 610Вт, HPBC Hi-MO 6Max, LR7-72HTH-610M, LONGi
LONGi Solar є провідним світовим виробником високоефективних монокристалічних сонячних елементів і модулів. Компанія повністю належить LONGi Group. Longi Group (SH601012) є найбільшим постачальником монокристалічних кремнієвих пластин в світі, з активами вище 1,7 млрд. Дол. США (станом на 2016 рік)
Озброєна і оснащена передовими технологіями і багаторічним досвідом в області монокристалічного кремнію, LONGi Solar поставила більше 1 ГВт продукції в 2015 році і, продовжує збільшувати обсяги продажів з року в рік. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сіань, а філії розташовані в Японії, Європі, Північній Америці, Індії і Малайзії.
Компанія LONGi Solar приділяє особливу увагу дослідженням і розробкам, виробництва, продажу та маркетингу продуктів з монокристалічного кремнію. LONGi Solar прагне забезпечити найкращі рішення LCOE, а також сприяє впровадженню монокристалічних технологій у всьому світі.
Технологія LONGi нового покоління HPBC відкриває нову главу в галузі масового виробництва високоефективних фотоелементів і продовжує лідирувати в реформуванні галузі. Ефективність фотоелементів HPBC Hi-MO 6Max, LR7-72HTH-610M становить 23.3%. Підходить для надвеликих електростанцій. Hi-MO X6 Max – це краща ефективність виробництва енергії. Високоякісний модуль гарантує довготривалу надійність.
Сімейство продуктів Hi-MO X6 Max пропонує три універсальні цінності продукту:
- Висока якість: Hi-MO X6 Max вибирає сировину та в той же час покращує продуктивність продукту за допомогою інноваційних технологій, таких як HPBC і TaiRay Inside, для забезпечення більшої продуктивності генерації електроенергії, і надає користувачам продукт вищої якості.
- Висока надійність: LONGi має власну систему контролю виробництва та якості для забезпечення міцності та надійності модулів шляхом суворого моніторингу вхідних матеріалів, відстеження виробничого процесу та ретельного тестування авторитетними та визнаними органами до того, як модулі залишать завод.
- Високі технології: технологія для досягнення естетичного вигляду модуля, технологія, що вирішує ключови завдання у продуктивності, що забезпечує весь процес ощадливого виробництва продукції.
Longi LR7-72HTH 610W – це високоефективна монокристалічна сонячна панель, створена для максимальної продуктивності та довговічності. Завдяки сучасній технології Half-Cell та використанню PERC-елементів, ця панель забезпечує високу генерацію енергії навіть у складних умовах.
Основні характеристики:- Тип панелі: Монокристалічна
- Потужність: 610 Вт
- ККД: до 22,8%
- Технологія: Half-Cell, PERC
- Робоча напруга (Vmp): ≈ 35,5 В
- Робочий струм (Imp): ≈ 17,2 А
- Кількість фотоелементів: 144 (2 × 72)
- Температурний коефіцієнт: покращена робота в умовах високих температур
- Стійкість: до механічних навантажень, пилу, вологи
- Гарантія: 12 років на продукцію, 25 років на продуктивність
✔ Висока ефективність у похмуру погоду
✔ Збільшена продуктивність за рахунок Half-Cell технології
✔ Стійкість до PID-деградації
✔ Тривалий термін експлуатації
✔ Сертифікована відповідно до міжнародних стандартів
🔹 Домашні та промислові сонячні електростанції
🔹 Мережева та автономна генерація
🔹 Великі СЕС та фермерські господарства
🔹 Резервне енергопостачання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 610 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.81 А |
| Напруга при максимальній потужності | 44.18 В |
| Струм короткого замикання | 14.8 А |
| Напруга холостого ходу | 52.42 В |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.6 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.5 кг |
| Довжина | 2382 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 4 004 ₴
