
Сонячний інвертор ANERN 6.2kW 48V
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячний інвертор ANERN 6.2kW 48V ECO
Інвертор ANERN NM 6.2kW 48V має можливість використовувати як звичайний інвертор/джерело безперебійного живлення для безперебійного живлення (з підключеними батареями), так і гібридний сонячний інвертор (з підключеними сонячними батареями) для автономного електропостачання від сонячної енергії.
Технічні характеристики безперебійника:
- Прямий синусоїдальний сонячний інвертор (включення / вимкнення сітки)
- Діапазон високої вхідної напруги фотоелектричного модуля (90-500 В постійного струму)
- Коефіцієнт вихідної потужності 1,0
- WIFI моніторинг доступний для IOS та Android.
- Вбудований комплект захисту від пилу для суворих умов.
- Інтелектуальна конструкція зарядки акумулятора для оптимізації часу автономної роботи.
- Інвертор може працювати без акумулятора
- Подвійний вихід
- Відновлення заводських налаштувань однією кнопкою.
- Подвійний фотоелектричний вхід
- Сенсорна кнопка
- Автоматичне включення вбудованої літієвої батареї.
- Режим продажу електроенергії в мережу
- Вбудований сонячний зарядний пристрій 160A MPPT (для 8,2 кВт, 10,2 кВт).
Інвертор ANERN 6.2kW 48V - це надійний і ефективний пристрій, який допоможе забезпечити автономне живлення вашої техніки в разі відсутності електромережі або аварійних ситуацій. Це незамінний помічник для тих, хто цінує надійність і зручність в роботі з електронікою та електротехнікою.
ГАРАНТІЯ 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Next |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 27 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 6200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6500 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6200 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 423 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 23 183 ₴
