
Сонячна батарея 415Вт моно, RSM40-8-415M TITAN S, Risen
Компанія-виробник даної сонячної батареї - Risen Energy є авторитетний китайський бренд, який з року в рік стабільно входить в список ТОП-10 з продажу сонячних панелей в світі. Виробництво панелей повністю автоматизовано і оснащено за останнім словом техніки. Якість виробничого процесу сертифікується за європейським стандартом. Панелі компанії зайняли 2 місце з 176 виробників під час польових незалежних випробувань журналу Photon.
Виробник - Risen
Технічні характеристики на монокристалічну сонячну батарею потужністю 415 Вт від Risen наведені в таблиці:
| Розмiри,мм | 1754х1096х30 |
| Потужнiсть, Вт | 415 |
| Uxx,В | 42,20 |
| Iкз,А | 12,53 |
| Uр,В | 35,14 |
| Ip,А | 11,82 |
| КПД, % | 21,6 |
| Вес, кг | 21 |
Основні переваги сонячних батарей Risen:
- найменший в галузі температурний коефіцієнт - 0,34%;
- торгова марка входить в список Tier 1 з незалежним сертифікованим сучасним автоматизованим виробництвом;
- висока стійкість до деградації PID;
- найкраще вироблення електроенергії в похмуру погоду під розсіяними сонячними променями;
- 12 років гарантії продукту - один із найкращих в галузі;
- позитивний толеранс потужності;
- подвійна інспекція 100% EL гарантує, що модулі не мають дефектів;
- надійність і якість вище, ніж сертифіковані вимоги
Сертифіковано, щоб витримувати складні екологічні умови:
- антирефлекторне покрття - зменшуються втрати потужності від бруду і пилу;
- сильний сольовий туман, стійкість до аміаку і піщаним вітрам;
- відмінний опір механічному навантаженні - 2400Па і сніжної навантаженні - 5400Па.
Фотоелектричні панелі виробника Risen Solar успішно пройшли кваліфікаційні випробування IEC61215, які включають в себе:
- 200 термічних циклів від -40 до 85 градусів;
- випробування на удар крижаної кулі;
- вплив ультрафіолетового випромінювання;
- вплив високою вологістю при високих температурах;
- перевірка витривалості до перегрітої плями;
- випробування на механічну стійкість.
Компанія з Китаю Risen Energy Co., Ltd була заснована в 1986 році. Персонал компанії становить понад 5600 чоловік. Risen Energy - високотехнологічне підприємство, що займається НДДКР, виробництвом, продажами і обслуговуванням сонячних модулів, продуктами фотогальванічної технології, сонячним терміналом і інтеграцією. В даний час річна потужність сонячних елементів і виробництво модулів становить 4,5 ГВт, а Risen Energy входить в першу десятку світових лідерів в сонячній енергетиці.
Risen Energy відповідає стандартам TUV, UL, CE, GS, ROHS, REACH, PAHS, Golden Sun та інших за якістю, а також виробляє продукцію з системою якості ISO9001, ISO14001 і ISO18001.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Risen Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 415 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 11.82 А |
| Напруга при максимальній потужності | 35.14 В |
| Струм короткого замикання | 12.53 А |
| Напруга холостого ходу | 42.2 В |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.6 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
- Ціна: 4 215 ₴
