
Сонячна панель монокристалічна Qsolar mono black 405W QS405-120HMB12
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сонячна панель монокристалічна Qsolar mono black 405W QS405-120HMB12»
ФОТОЕЛЕКТРИЧНИЙ МОДУЛЬ QS405-120HMB12 QSOLAR (MONO BLACK 405W)
QSolar QS405-120HMB12 (повністю чорний/двобічний із прозорим заднім листом) — це високоефективний фотоелектричний модуль, у якому використовуються сонячні елементи з монокристалічного кремнію для перетворення сонячного світла на електричну енергію. Цей модуль є частиною серії QSolar і має повністю чорний зовнішній вигляд, який органічно поєднується з дахом практично будь-якої будівлі, забезпечуючи елегантний і сучасний вигляд.
Модуль QS405-120HMB12 з максимальною вихідною потужністю 405 Вт підходить для житлових, комерційних і муніципальних застосунків. Чорна рамка та задня панель модуля забезпечують однорідний, монохромний, повністю чорний зовнішній вигляд, який естетично приємний і дуже привабливий.
Модуль обладнаний передньою кришкою з високопрозорого загартованого скла, що забезпечує чудову стійкість до ударів та атмосферних впливів. Крім того, скло покрите антивідблисковим шаром для поліпшення світлопропускання та підвищення загальної ефективності.
Модуль QS405-120HMB12 також має міцну раму з чорного анодованого алюмінію, що забезпечує виняткову довговічність і корозійну стійкість. Рама постачається з попередньо просвердленими отворами для легкого встановлення та сумісна з різними системами кріплення.
Загалом, можна постояти й сказати, що модуль QSolar QS405-120HMB12 — це високоефективна сонячна панель, яка не тільки забезпечує виняткову енергоефективність, але й надає сучасності й елегантності будь-якому будмайданню. Повністю чорний колір, міцна конструкція та сертифікація міжнародних компаній роблять його чудовим вибором для тих, хто шукає високоякісне та привабливе обладнання для збирання сонячної енергії.
Особливості:
- Модуль має позитивний допуск вихідної потужності, що забезпечує надійність його електричної продуктивності. Гарантований позитивний допуск у межах 0+5 Вт дає змогу зберегти стабільну вихідну потужність.
- Також цей модуль працює за нижчих робочих температур, а його температурний коефіцієнт сприяє збільшенню вихідної потужності. Це означає, що модуль залишається продуктивним навіть за низьких температур.
- Його конструкція також забезпечує стійкість до екстремальних умов довкілля, включно з сольовим туманом і аміаком. Це робить модуль надійним і довговічним.
- Модуль QS405-120HM12 сертифікований на витримку високих механічних навантажень, включно з вітровим навантаженням до 2400 Паскаль і сніговим навантаженням до 5400 Паскаль. Це гарантує його стійкість під час негоди та суворих погодних умов.
- Крім того, модуль QS405-120HM12 допомагає знизити втрати від внутрішнього непойняття, що покращує продуктивність системи. Він також ефективно зменшує вплив тіні на поверхню модуля, знижуючи втрати від тіні.
- Цей модуль має стійкість до PID-подіх завдяки оптимізованому процесу серійного виробництва й контролю матеріалів. Це забезпечує чудовий захист від широтно-імпульсних перешкод, зберігаючи продуктивність модуля впродовж тривалого часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QSolaR |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 405 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 11.77 А |
| Напруга при максимальній потужності | 34.4 В |
| Струм короткого замикання | 12.34 А |
| Напруга холостого ходу | 41.4 В |
| Кількість елементів | 120 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.1 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Довжина | 1754 мм |
| Ширина | 1096 мм |
| Товщина | 35 мм |
- Ціна: 5 985 ₴

