
СОНЯЧНА ПАНЕЛЬ JA SOLAR JAM72S30-550/MR 550W

Монокристалічна батарея JA Solar серії JAM72S30 потужністю 550 Вт
Високоефективний монокристалічний фотомодуль преміум-класу, виготовлений відразу за двома передовими технологіями - PERC (Percium) і Half Cell. Являє собою панель із 144 половинчастих пасивованих фотоелементів з багатьма струмопровідними шинами (МВВ) у кожній комірці. З лицьового боку пластини, що перетворюють сонячне випромінювання на постійний електричний струм, захищені загартованим склом з низьким вмістом заліза. Ззаду знаходиться пластикова металізована підкладка, з якою елементи контактують через мікроскопічні отвори в шарі діелектрика. Конструкція повністю герметична, стійка до снігового навантаження, впливу вітру, вологи, пилу, граду. Поміщена в раму з алюмінієвого сплаву стійку до корозії. Ціна сонячної батареї JA Solar 540W (монокристалічної, халф сел) цілком виправдана з позиції високої продуктивності та надійності.
Купити сонячну панель JA Solar 550W JAM72S30 із заводською гарантією можна у нас. Сонячна батарея розроблена для домашніх, комерційних та промислових фотоелектричних систем. Підходить як автономним, так і мережевим, гібридним установкам. Може використовуватися для будівництва сонячних електростанцій під "зелений" тариф. Висока якість та надійність сонячного модуля гарантовані репутацією JA Solar. Компанія, заснована у 2005, зараз є світовим лідером з виробництва фотоелементів та панелей. З 2012 року холдинг входить до списку кращих виробників сонячних батарей, що складається фінансово-аналітичною агенцією "Блумберг".
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 550 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.11 А |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| ККД, не менше | 21.3 % |
| Струм короткого замикання | 14 А |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга холостого ходу | 49.9 В |
| Напруга | 24 В |
| Виробник | JA Solar |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Напруга при максимальній потужності | 41.96 В |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.6 кг |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Довжина | 2279 мм |
- Ціна: 5 564 ₴
