
ДБЖ з правильною синусоїдою PSW-INTELLY-800VA (500Вт, 12В)
UPS Intelli 800 ВA/500 ВТ- використовується для того, щоб забезпечити резервне безперебійне живлення електрообладнання у випадку припинення подачі електроживлення в загальну місцеву мережу.
Блок безперебійного живлення перетворює постійний струм від зовнішньої батареї на джерело змінного струму. Загальна потужність підключених побутових приладів не повинна перевищувати 800 ВA/500 Вт. Акумуляторна батарея не входить в комплект. Струм заряду АКБ - 10А
Рекомендуємо окремо купити зовнішній акумулятор наступних параметрів:
-Напруга, В: 12
-Діапазон ємності, А/год: 65-120
Основні переваги пристрою:
-Високоточне регулювання електричного струму.
-Захист від перенавантаження і короткого замикання
-Система контролю зарядки та розрядки зовнішнього акумулятора.
-Можливість самовідновлення батареї
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Стан | Новий |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Час перемикання | 20 мс |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
- Ціна: 12 500 ₴
