Топ




Сонячний гібридний інвертор NEXT MAX 10,2 kW 48V 1MPPT
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- це багатофункційний інвертор, який об'єднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою і зарядного пристрою для забезпечення безперебійного живлення в одному корпусі.

Характеристики:
- чиста синусоїда
- працює по Зеленому Тарифу
- функція підмішування
- великий діпазон вхідної напруги PV: 90-450VDC
- номінальна потужність 8200W
- вбудований MPPT-контролер
- струм заряду 180А
- можливість роботи з літієвими акумуляторами
- можливість роботи без АКБ
- в комплекті є Wi-Fi моніторинг

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 14.5 кг |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Next |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 10200 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Максимальна потужність | 10200 Вт |
| Стан | Новий |
| Струм холостого ходу | 27 А |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Next |
- Ціна: 42 150 ₴
