
Сонячна батарея 410Вт моно, LR5-54HIH-410M, LONGi, black frame
Виробник - LONGi

LONGi Solar є провідним світовим виробником високоефективних монокристалічних сонячних елементів та модулів. Компанія повністю належить LONGi Group. Longi Group (SH601012) є найбільшим постачальником монокристалічних кремнієвих пластин у світі, з активами понад 1,7 млрд. дол. США (станом на 2016 рік).
Озброєна та оснащена передовими технологіями та багаторічним досвідом у галузі монокристалічного кремнію, LONGi Solar поставила понад 1 ГВт продукції у 2015 році та продовжує збільшувати обсяги продажів з року в рік. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сіані, а філії розташовані в Японії, Європі, Північній Америці, Індії та Малайзії.
Компанія LONGi Solar приділяє особливу увагу дослідженням та розробкам, виробництву, продажам та маркетингу продуктів з монокристалічного кремнію. LONGi Solar прагне забезпечити найкращі рішення LCOE, а також сприяє впровадженню монокристалічних технологій у всьому світі.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 410 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.12 А |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| ККД, не менше | 21 % |
| Струм короткого замикання | 13.88 А |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга холостого ходу | 37.25 В |
| Напруга | 24 В |
| Виробник | LONGi Solar |
| Напруга при максимальній потужності | 31.25 В |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 1722 мм |
- Ціна: 4 847 ₴
