



Бензиновий генератор SADEN DS3600i
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний інверторний генератор для дому, кемпінгу, будинку на колесах тощо.
Переваги:
- Потужний
- Низький шум
- Міцний і довговічний
- Інтелектуальне перетворення частоти
- Ручний переносний
- Пристосований до низьких температур
| Характеристика | Значення |
| Напруга, В | 220 |
| Частота, Гц | 50 |
| Потужність двигуна, кВт | 4,5 |
| Оберти, об/хв | 3600 |
| Безперервний час роботи, год | 12 |
| Номінальна потужність, кВт | 3,0 |
| Максимальна потужність, кВт | 3,5 |
| Ємність паливного баку, л | 10 |
| Ємність масляного баку, л | 0,6 |
| Вага, кг | 50 |
| Розмір упаковки, мм | 660*520*590 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 50 кг |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 34 774 ₴
