
Бензиновий генератор SADEN DS2200i
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний інверторний генератор для дому, кемпінгу, будинку на колесах тощо.
Переваги:
- Потужний
- Низький шум
- Міцний і довговічний
- Інтелектуальне перетворення частоти
- Ручний переносний
- Пристосований до низьких температур
- При потужності 70% він може працювати протягом 6 годин, а час роботи при низькій потужності може тривати 24 години
| Характеристика | Значення |
| Напруга, В | 220 |
| Частота, Гц | 50 |
| Номінальна потужність, кВт | 1,8 |
| Максимальна потужність, кВт | 2,0 |
| Ємність паливного баку, л | 4,0 |
| Ємність масляного баку, л | 0,38 |
| Вага, кг | 24 |
| Розмір упаковки, мм | 530*330*480 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 24 кг |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 22 129 ₴
