
Гібридний інвертор MUST PH18-5048 PLUS MPK (МРРТ)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гібридний сонячний інвертор MUST PH18-5048 PLUS
PH1800 Plus — це гібридний сонячний інвертор, який може живити навантаження від сонячної енергії та подавання надлишків у мережу. У денну пору сонячна енергія може живити вашу побутову техніку, а якщо є додаткова сонячна енергія, вона буде подаватися в мережу або ви можете зберегти цю енергію на акумуляторній батареї для резервного живлення під час вимкнення електроенергії або в нічну пору.
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Пікова потужність | 10000 Вт |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга АКБ | 48В |
| Макс. напруга ХХ панелей | 145 В |
| Макс. зарядний струм від панелей | 80A |
| ККД | 93% |
| Розмір, мм | 495*330*130 мм |
| Вага | 12.6 кг |
Опис
ФУНКЦІЇ
- Чиста синусоїда
- Програмовний пріоритет живлення для сол. панелей, акумуляторів або мережі
- Власне споживання і подавання в мережу
- Високий діапазон вхідної напруги PV (макс. 145В)
- Вбудований 80A MPPT — сонячний контролер заряду
- Вбудований антипиловий комплект для роботи в жорстких умовах

Підтримка паралельної роботи до 3 одиниць

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
- Ціна: 25 248 ₴
