
Гібридний інвертор Must PV18-5048 VPK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор напруги (ІБП) MUST PV18-5048 VPK
PV1800 VHM — це багатофункційний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою PWM і зарядного пристрою акумулятора, що забезпечує безперебійну підтримку живлення з портативним розміром. Його РК-дисплей дає змогу легко налаштувати за допомогою кнопок, як-от струм заряджання акумулятора, пріоритет змінного/від сонячного зарядного пристрою та вхідна напруга для різних застосувань
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Пікова потужність | 10000 Вт |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга АКБ | 48 В |
| Макс. напруга ХХ панелей | 105 В |
| Макс. зарядний струм від панелей | 60A |
| ККД | 93% |
| Розмір | 515*295*142 мм |
| Вага | 11.5 кг |
Опис
Інверторна система PV1800 VPK, вона може працювати з батареєю як резервне джерело живлення для нормальних домашніх потреб в електроенергії. Вони можуть вільно користуватися сонячним світлом і заощаджувати електроенергію.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
- Ціна: 18 968 ₴

