
Інвертор сонячний автономний MUST PV18-3024 VPK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор сонячний автономний MUST PV18-3024 VPK
PV1800 VPK — це багатофункційний інвертор / зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою PWM і зарядного пристрою акумулятора, що забезпечує безперебійну підтримку харчування з портативним розміром. Його всеосяжний РК-дисплей пропонує настроюється користувачем легкодоступну кнопку, таку як струм зарядки акумулятора, пріоритет змінного / сонячного зарядного пристрою і прийнятне вхідна напруга для різних застосувань.
| Номінальна потужність | 3000Вт |
| Пікова потужність | 6000Вт |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга АКБ | 24В |
| Тип контролера | ШІМ (PWM) |
| Макс. напруга ХХ панелей | 70В |
| Макс. зарядний струм від панелей | 50A |
| ККД | 93% |
| Розмір | 272*355*100мм |
| Вага | 7.8 кг |
Інверторна система PV1800 VPK, вона може працювати з батареєю в якості резервного джерела живлення для нормальних домашніх потреб в електроенергії. Вони можуть вільно користуватися сонячним світлом і економити електроенергію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 11 170 ₴

