

Гібридний мережевий однофазний інвертор Q-Power InfiniSolar V II-5KW-48VDC
Гібридний мережевий однофазний інвертор InfiniSolar Q-Power V II-5KW-48VDC
Основна відмінність цього інвертора від старших моделей Infinisolar — високовольтний МРРТ — сонячний контролер і реалізація режиму роботи без акумулятора. Сонячне поле фотомодулів під'єднується до окремого входу інвертора, напруга поля може бути в діапазоні від 120 В до 430 В, водночас максимальний струм заряду акумулятора може досягати 80 А. І це не найцікавіше в цій моделі. Те, що кардинально відрізняє від інших моделей — це функція роботи без акумулятора, тоді вся сонячна енергії впорається для живлення споживачів, під'єднаних до виходу інвертора. Сонячна енергія має перевагу перед енергією мережі й максимально знижує споживання з мережі. Інвертор відкриває нові можливості в порівнянні із серією Axpert VM, він може "продавати" енергію в мережу та працювати за "Зеленим Тарифу".
Синусоїдна форма напруги високої якості на виході дає змогу приєднувати будь-яких без винятку споживачів. Купуючи цей інвертор, не потрібно побоюватися, що у вас не заробить такий важливий елемент, як-от котел опалення або циркуляційний насос!
Вбудований контролер заряду сонячних панелей МРРТ забезпечує можливість під'єднати до інвертора сонячні панелі, не використовуючи будь-якого додаткового обладнання, що істотно знижує витрати на побудову системи електроживлення. А діапазон сонячного контролера 120 В — 450 В дає змогу збільшити ККД системи загалом завдяки вищій якості перетворення на похмурі дні.
Завдяки високому струму заряду, до інвертора можна під'єднувати АКБ із великою місткістю, що, отже, збільшує час резервування. Струм заряду можна легко налаштувати від 10 А (якщо ви використовуєте АКБ з малою ємністю) і до 80 А. Не кожен пристрій може видати такий струм!

Особливості InfiniSolar Q-Power V II-5KW-48VDC:
- Висока якість вихідної напруги у формі чистої синусоїди;
- Широкий діапазон вхідної напруги сонячного контролера заряду;
- Вбудований контролер заряду сонячних панелей, що працює за технологією МРРТ;
- Пріоритет використання сонячної енергії перед мережею;
- Можливість роботи без акумулятора для компенсації власного споживання;
- Робота з продажем надлишків сонячної енерії в мережу за "Зеленим Тарифу"
- Можливість вибору діапазону вхідної напруги;
- Гнучке настроювання струму заряду АКБ від 10 до 80А;
- Вибір пріоритетного джерела живлення навантаження;
- Вибір пріоритетного ЗП;
- Можливість одночасної роботи мережевого та сонячного ЗП;
- Автоматичне ввімкнення після відновлення параметрів мережі;
- Перевантажувальна здатність 200%;
- Захист від КЗ, перевантаження та перегрівання;
- 3-старійний алгоритм заряду АКБ;
- Вибір типу АКБ;
- Захист від глибокого розряджання та перезарядження АКБ;
- Наявність Екорежиму;
- Функція "Холодний старт"
- Функція керування генератором
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Модель | Q-Power Infinisolar V II 5000 |
| Номінальна потужність | 5000ВА/5000Вт |
| Вхід сонячного контролера PV | |
| Максимальна напруга PV | 450V |
| Робочий діапазон PV у режимі MPPT | 120-430В |
| Кількість контролерів MPPT | 1 |
| Максимальна потужність фотомодулем | 4000 Вт |
| Максимальний струм контролера з боку акумулятора | 80 А |
| Параметри мережі | |
| Вхідна напруга мережі | 196-253В або 184-264В — під час роботи в режимі grid tie |
| 90-280В или 170-280В - при работе в режиме off-grid | |
| Частота мережі | 49-51 Гц або 47,5-51,5Гц |
| Максимальний струм транзиту мережі | 40 А |
| Параметри виходу в режимі роботи від мережі | |
| Напруга виходу | повторює вхідне |
| Частота виходу | повторює вхідне |
| Форма синусоїди | повторює вхідне |
| Максимальна тривала потужність транзиту | 5000 Вт |
| Параметри виходу в режимі інвертора | |
| Напруга виходу | 220/230/240В |
| Частоста виходу | автовизначення згідно з вхідною |
| Форма синусоїди | Чиста синусоїда |
| Максимальна потужність інвертора, соsF = 1 | 5000 Вт |
| Акумулятор | |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Максимальний струм заряджання від мережі | 80 А |
| Максимальний сумарний струм заряду | 80 А |
| Струм холостого ходу, якщо немає навантаження та роботи від акумулятора | 1,40А |
| Моніторинг і керування, особливості | |
| RS232 | є |
| USB | є |
| Контакт керування генератором | є |
| LCD дисплей | є |
| Кнопки керування й програмування | є |
| Роз'єм для встановлення плати узгодження | є |
| Тип перетворення | високочастотний |
| Фізичні параметри | |
| Габарит | 120*295*468мм |
| Вага | 12,0 кг |
| Температура експлуатації | -10....+50С |
| Вологість експлуатації | 0-90% (без конденсату) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q-POWER |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: 42 150 ₴
