
Сонячна батарея 150Вт моно, AX-150М AXIOMA energy
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник - AXIOMA energy
Технічні характеристики на монокристалічну сонячну батарею потужністю 150Вт AX-150M від AXIOMA energy наведені в таблиці:
| Розмір, мм | 1185х700х35 |
| Потужність, Вт | 150 |
| Uxx,В | 23 |
| Ікз,А | 8,58 |
| Uр,В | 19 |
| Ір,А | 7,9 |
| Вага, кг | 9,5 |
Всі технічні характеристики (англійською мовою)
Основні переваги сонячних батарей AXIOMA energy:
- механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи та України - витримує вітрові навантаження до 2400Па і сніг до 5400;
- тривалий термін служби (>25 років);
- гарантована надійність та суворі гарантії якості - значно перевершують сертифікаційні вимоги;
- висока надійність в екстремальних умовах навколишнього середовища (сильний сольовий туман, аміак, піщані вітри, град тощо);
- краще співвідношення ціни і якості.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.6 кг |
| Ширина | 670 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Основні | |
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Тип панелі | Монокристалічна |
- Ціна: 5 480 ₴
