
Сонячна батарея 100 Вт моно, AX-100M AXIOMA energy
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник — AXIOMA energy.
Технічні характеристики на монокристалічну сонячну батарею потужністю 100 Вт AX-100М від AXIOMA energy наведені в таблиці:
| Розмір, мм | 830x670x30 |
| Потужність, Вт | 100 |
| Uxx,В | 23 |
| Iкз,А | 5,72 |
| Uр,В | 19 |
| Ip,А | 5,27 |
| Вага, кг | 6,2 |
Основні переваги сонячних батарей AXIOMA energy:
- унікальний (найкращий у галузі) температурний коефіцієнт серед полікристалічних панелей — 0,39%;
- механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи й України — витримує вітрові навантаження до 2400Па та сніг до 5400;
- тривалий термін експлуатації (>25 років);
- гарантована надійність і суворі гарантії якості — набагато перевершують сертифікаційні вимоги;
- висока надійність в екстремальних умовах довкілля (сильний сольовий туман, аміак, піщані вітри, град тощо);
- найкраще співвідношення ціни та якості.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.6 кг |
| Ширина | 670 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Основні | |
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 110 Вт |
| Тип панелі | Полікристалічна |
- Ціна: 3 794 ₴
