
Сонячна батарея 80Вт полі, AX-80Р AXIOMA energy
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики на полікристалічну сонячну батарею потужністю 80Вт AX-80P від AXIOMA energy наведені в таблиці:
| Розмір, мм | 770х670х30 |
| Потужність, Вт | 80 |
| Uxx,В | 22,6 |
| Ікз,А | 4,72 |
| Uр,В | 18,4 |
| Ір,А | 4,35 |
| Вага, кг | 5,6 |
Основні переваги сонячних батарей AXIOMA energy:
- унікальний (найкращий в галузі) температурний коефіцієнт серед полікристалічних панелей - 0,39%;
- механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи та України - витримує вітрові навантаження до 2400Па і сніг до 5400;
- тривалий термін служби (>25 років);
- гарантована надійність та суворі гарантії якості - значно перевершують сертифікаційні вимоги;
- висока надійність в екстремальних умовах навколишнього середовища (сильний сольовий туман, аміак, піщані вітри, град тощо);
- краще співвідношення ціни і якості.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.6 кг |
| Ширина | 670 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Основні | |
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип панелі | Полікристалічна |
- Ціна: 3 161 ₴
