
Сонячна батарея 50Вт моно, AX-50М AXIOMA energy
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги сонячних батарей AXIOMA energy:
- механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи та України - витримує вітрові навантаження до 2400Па і сніг до 5400;
- тривалий термін служби (>25 років);
- гарантована надійність та суворі гарантії якості - значно перевершують сертифікаційні вимоги;
- висока надійність в екстремальних умовах довкілля (сильний сольовий туман, аміак, піщані вітри, град тощо);
- найкраще співвідношення ціни та якості.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Ширина | 518 мм |
| Довжина | 698 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Основні | |
| Виробник | AXIOMA energy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга холостого ходу | 22.1 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Кількість елементів | 36 шт. |
| Напруга при максимальній потужності | 17.9 В |
| Струм при максимальній потужності | 2.8 А |
| Струм короткого замикання | 3.11 А |
- Ціна: 2 655 ₴
