
Сонячна батарея 50Вт полі, AX-50P AXIOMA energy
Сонячна батарея 50Вт полікристалічна AXIOMA energy
Головною складовою тривалого походу стане сонячна батарея 50Вт полікристалічна AXIOMA Energy. Компактна та функціональна, вона допоможе залишатися на зв'язку нескінченно довго завдяки можливості заряду безпосередньо від денного світла. Сучасна сонячна панель 50Вт полікристалічна AXIOMA Energy не вимагає безпосередньої участі яскравого сонця, тому Ви можете бути впевнені в її працездатності в будь-яку погоду.
Технічні характеристики на полікристалічну сонячну батарею потужністю 40Вт від AXIOMA energy наведені в таблиці:
| Розмір, мм | 535x670x25 |
| Потужність, Вт | 50 |
| Uxx, B | 22,2 |
| Iкз, А | 2,95 |
| Up, B | 18 |
| Ip, A | 2,78 |
| Вага, кг | 3,6 |
Також купити сонячну батарею 50Вт полікристалічну AXIOMA Energy потрібно для організації мініелектростанції. Рішення купити сонячну панель 50Вт полікристалічну AXIOMA Energy окупиться вже найближчим часом, і далі радуватиме Вас доступною, ефективною, невичерпною енергією. Мінімальний термін експлуатації виробу становить 25 років, але сонячна батарея 50Вт полікристалічна AXIOMA Energy здатна прослужити набагато довше при грамотному використанні та обслуговуванні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.6 кг |
| Ширина | 535 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Основні | |
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип панелі | Полікристалічна |
- Ціна: 2 529 ₴
