
Сонячна батарея 40Вт полі, AX-40Р AXIOMA energy
Сонячна батарея 40Вт полікристалічна AXIOMA energy
Дана сонячна батарея 40Вт полікристалічна AXIOMA Energy виготовляється з кремнієвих пластин, що дозволяють збирати і за допомогою додаткових деталей переводити сонячну енергію в електричну. Складається з декількох окремих кристалів, скріплених один з одним. Покрита панель загартованим склом, а рама виготовлена з анодованого алюмінію.
Технічні характеристики на полікристалічну сонячну батарею потужністю 40Вт від AXIOMA energy наведені в таблиці:
| Розмір, мм | 540x510x25 |
| Потужність, Вт | 40 |
| Uxx, B | 22,0 |
| Iкз, А | 2,54 |
| Up, B | 17,50 |
| Ip, A | 2,29 |
| Вага, кг | 3,20 |
Ми пропонуємо купити сонячну панель 40Вт полікристалічну AXIOMA Energy, що складається з фотоелектричних кремнієвих полікристалів. Дані елементи мають відмінну провідність, забезпечують стабільно високий заряд навіть за відсутності прямих променів. Корпус моделі надійно захищає її від пилу, вологи та інших несприятливих умов.
Потрібно купити сонячна батарея 40Вт полікристалічна AXIOMA Energy для умов, в яких відсутні загальні лінії електропередач. За допомогою пристрою можна зарядити дрібні гаджети, Також сонячна батарея 40Вт полікристалічна AXIOMA стане частиною власної мініелектростанції.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.2 кг |
| Ширина | 510 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Основні | |
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип панелі | Полікристалічна |
- Ціна: 2 360 ₴
