
Сонячна батарея 30Вт полі, AX-30P AXIOMA energy
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна батарея 30Вт полікристалічна AXIOMA energy
Дана сонячна батарея 30Вт полікристалічна AXIOMA Energy виготовляється з кремнієвих пластин, що дозволяють збирати і за допомогою додаткових деталей переводити сонячну енергію в електричну. Складається з декількох окремих кристалів, скріплених один з одним. Покрита панель загартованим склом, а рама виготовлена з анодованого алюмінію.
Технічні характеристики на полікристалічну сонячну батарею потужністю 30Вт від AXIOMA energy наведені в таблиці:
| Розмір, мм | 600x350x25 |
| Потужність, Вт | 30 |
| Uxx, B | 22,0 |
| Iкз, А | 1,8 |
| Up, B | 17,50 |
| Ip, A | 1,75 |
| Вага, кг | 2,50 |
Всі технічні характеристики українською мовою
Фотомодуль компактний та функціональний, розрахований на забезпечення енергією дрібної побутової техніки, гаджетів. Можна купити сонячну панель AXIOMA Energy для перепродажу надлишків енергії за «зеленим тарифом». Серед переваг експлуатації батареї:
- Безмежне, незалежне джерело енергії – покупка сонячних батарей допоможе заощадити на комунальних послугах.
- Мінімальний термін служби – 25 років. Найчастіше панелі служать набагато довше без додаткового складного обслуговування.
- Сконструйована сонячна батарея з адаптацією під складні кліматичні умови.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Основні | |
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип панелі | Полікристалічна |
- Ціна: 1 897 ₴
