
Сонячна батарея Axioma AX-10P, 10 Вт / 12В
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна батарея Axioma AX-10P:
Сонячні батареї Axioma виготовлені на сучасному обладнанні з якісних матеріалів із застосуванням новітніх технологій, які сприяють продовженню терміну служби сонячної батареї, гарантуючи відмінні електричні характеристики та високу надійність протягом усього терміну експлуатації.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Основні | |
| Виробник | AXIOMA energy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Напруга холостого ходу | 22 В |
| Тип панелі | Полікристалічна |
| Кількість елементів | 36 шт. |
| ККД, не менше | 9 % |
| Напруга при максимальній потужності | 17.5 В |
| Струм при максимальній потужності | 0.57 А |
| Струм короткого замикання | 0.62 А |
- Ціна: 843 ₴
