
СОНЯЧНА БАТАРЕЯ INTERENERGY IE182*182/M/72/MH-550W, MBB, HALF CELL, МОНОКРИСТАЛ

Монокристалічна сонячна панель InterEnergy IE182*182/M/72/MH-550W
Сонячна батарея, що генерує постійний струм із сонячної енергії, утворена сто сорока чотирма монокристалічними половинчастими фотоелементами (технологія Half Cell). З лицьового боку кремнієвих пластин надруковано струмопровідні шини - багато провідників у кожному стовпці комірок (технологія МВВ). Зверху фотоелементи покриті загартованим прозорим склом. Задній лист панелі виготовлений із білого пластику. Алюмінієва рама забезпечує міцність та герметичність усієї конструкції.
У порівнянні зі звичайними панелями багатошинні пристрої стійкіші до перегріву та механічних навантажень. Завдяки зниженому електричному опору "хафсели" продуктивніші, втрачають менше енергії при затіненні. Рекомендуємо купити сонячну батарею InterEnergy 550W Mono, якщо ви плануєте заробляти на "зеленому" тарифі. Вибір на користь недорогих і водночас продуктивних фотомодулів гарантує швидке повернення інвестицій. Сонячна панель призначена для фотоелектричних систем напругою до 1500 В. На її базі можна будувати домашні та промислові сонячні електростанції.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 29 кг |
| Ширина | 1134 мм |
| Довжина | 2279 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Основні | |
| Виробник | Inter energy |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 550 Вт |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Напруга холостого ходу | 49.8 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| ККД, не менше | 21.28 % |
| Напруга при максимальній потужності | 41.6 В |
| Струм при максимальній потужності | 13.23 А |
| Струм короткого замикання | 13.99 А |
- Ціна: 8 809 ₴
