
СОНЯЧНА ПАНЕЛЬ ДВОСТОРОННЯ TRINA SOLAR TSM-DEG21C.20 645W

Монокристалічні сонячні батареї Trina Solar серії Vertex TSM-DE21 потужністю 645 Вт
Сонячна батарея служить для вироблення постійного струму з сонячної енергії, як ключовий компонент сонячних електростанцій. Являє собою панель з 132 фотоелементів, виготовлених за технологією Half-Cell, з струмопровідними шинами по технології Multi Busbar в кожній комірці. Виготовлено з монокристалічних кремнієвих пластин. З лицьового боку фотоелементи захищені загартованим прозорим склом з мінімальними відбиваючими властивостями. Задник панелі - білий пластиковий лист. Для герметичності і максимальної міцності багатошарова конструкція поміщена в раму з анодованого алюмінію товщиною до 35 мм
Технології різаних комірок (Half-Cell) і мультишинності (MBB) роблять сонячні панелі Vertex більш продуктивними, стійкими до перегріву, затінення, механічних навантажень. Їх виробник - китайська компанія Trina Solar - є провідним світовим виробником фотоелектричного обладнання. Працює з 1997 року. Головний офіс знаходиться в Чанчжоу. "Тріна Солар" регулярно потрапляє в топ-10 списку Tier 1 Bloomberg. У першому кварталі 2020 року вона займає шосту позицію серед виробників з самими високими продажами. Надпродуктивна і надійна модель TSM-DE21 645 Вт - відмінне рішення для домашніх, комерційних і промислових сонячних електростанцій під "зелений" тариф.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 38.7 кг |
| Ширина | 1303 мм |
| Довжина | 2384 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Основні | |
| Виробник | Trina Solar |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 645 Вт |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Напруга холостого ходу | 45.3 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| ККД, не менше | 20.8 % |
| Напруга при максимальній потужності | 37.5 В |
| Струм при максимальній потужності | 17.23 А |
| Струм короткого замикання | 18.31 А |
- Ціна: 10 327 ₴
