
СОНЯЧНА ПАНЕЛЬ TRINA TSM 210M110/655
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна батарея служить для вироблення постійної електрики із сонячної енергії як ключовий компонент сонячних електростанцій. Являє собою панель із 110 фотоелементів, виготовлених за технологією Half-Cell, з струмопровідними шинами за технологією Multi Busbar у кожній комірці. Виготовлено з монокристалічних кремнієвих пластин. З лицьової та зворотної сторони фотоелементи захищені загартованим прозорим склом з мінімальними відбиваючими властивостями. Для герметичності та максимальної міцності багатошарова конструкція поміщена в раму з анодованого алюмінію завтовшки 35 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 655 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 17.23 А |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| ККД, не менше | 20.8 % |
| Струм короткого замикання | 18.31 А |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга холостого ходу | 45.3 В |
| Напруга | 24 В |
| Виробник | Trina Solar |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Напруга при максимальній потужності | 37.5 В |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.7 кг |
| Ширина | 1303 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Довжина | 2384 мм |
- Ціна: 10 622 ₴
