
СОНЯЧНА ПАНЕЛЬ TRINA TSM 210M110/640 BF
Сонячна батарея служить для вироблення постійної електрики із сонячної енергії як ключовий компонент сонячних електростанцій. Являє собою панель із 110 фотоелементів, виготовлених за технологією Half-Cell, з струмопровідними шинами за технологією Multi Busbar у кожній комірці. Виготовлено з монокристалічних кремнієвих пластин. З лицьової та зворотної сторони фотоелементи захищені загартованим прозорим склом з мінімальними відбиваючими властивостями. Для герметичності та максимальної міцності багатошарова конструкція поміщена в раму з анодованого алюмінію завтовшки 35 мм.
Технологія Bifacial, що застосовується в цих сонячних панелях, дозволяє ефективно використовувати для генерації електроенергії не тільки прямі, але й відбиті сонячні промені так, як це показано на зображенні:

Ефективність використання відбитих сонячних променів для генерації додаткової електроенергії залежить від альбедо поверхні — її відбиваючої здатності. У таблиці нижче наведені різні варіанти поверхонь, їх альбедо і отримуваний приріст генерації:
| Тип поверхні | Альбедо |
Приріст генерації |
|---|---|---|
| Вода | 5-8% | 4-6% |
| Зелена трава | 15-25% | 7-9% |
| Бетон/білий гравій | 25-35% | 8-10% |
| Сухий пісок | 35-45% | 10-15% |
| Старий сніг | 40-70% | 15-22% |
| Відбиваюче покриття | 80-90% | 23-25% |
| Свіжий сніг | 80-95% | 25-30% |
За звичайних умов установки СЕС, приріст потужності за рахунок задньої поверхні становить близько 10%, в результаті чого сонячна панель Trina Solar 635W BF буде працювати набагато ефективніше звичайної моделі! А використовуючи спеціальні покриття з високою відбиваючою здатністю на поверхні під СЕС з біфаціальних панелей, можна добитися приросту потужності до 25%!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 38.7 кг |
| Ширина | 1303 мм |
| Довжина | 2384 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Основні | |
| Виробник | Trina Solar |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 640 Вт |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Напруга холостого ходу | 45.1 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| ККД, не менше | 20.6 % |
| Напруга при максимальній потужності | 37.3 В |
| Струм при максимальній потужності | 17.19 А |
| Струм короткого замикання | 18.26 А |
- Ціна: 11 338 ₴
