
СОНЯЧНА ПАНЕЛЬ TRINA SOLAR ТSM-DE09R - 430W BLACK FRAME
Монокристалічна батарея Trina Solar серії TSM-DE09R потужністю 430 Вт
Пристрій для вироблення постійної електрики із сонячної енергії, ключовий компонент фотоелектричних установок. Є панеллю з 120 половинчастих фотоелементів з дев'ятьма струмопровідними шинами в кожній комірці. Виготовлено із монокристалічного кремнію. З лицьового боку фотоелементи захищені загартованим прозорим склом зі слабовідбиваючими властивостями. Задник панелі – пластиковий лист. Для герметичності та більшої міцності багатошарова конструкція поміщена в раму з чорного алюмінію.
Технології різаних комірок (Half Cell) і мультишинності (МBB) роблять сонячні панелі Vertex більш продуктивними, стійкими до перегріву, затінення, механічних навантажень. Їхній виробник – китайська компанія Trina Solar – є провідним світовим виробником фотоелектричного обладнання. Працює з 1997 року. Головний офіс знаходиться в Чанчжоу. "Тріна Солар" регулярно потрапляє до топ-10 списку Tier 1 Bloomberg. У першому кварталі 2020 року вона займає шосту позицію серед виробників із найвищим продажем. Надпродуктивна та надійна модель TSM-DE09.08 400 Вт - відмінне рішення для домашніх, комерційних та промислових сонячних електростанцій під "зелений" тариф.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trina Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 430 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 10.69 А |
| Напруга при максимальній потужності | 41.3 В |
| Струм короткого замикання | 10.69 А |
| Напруга холостого ходу | 49.7 В |
| Кількість елементів | 120 шт. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.4 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Довжина | 1754 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 4 847 ₴
