

СОНЯЧНА БАТАРЕЯ JINKO SOLAR JKM545M-72HL4 545 ВТ
JinKO Solar 545 W Панель сонячна батарея монокристалічна Tiger Pro 72HC 545 Watt
JinkoSolar є одним з найбільших виробників сонячних панелей в світі. Його бізнес демонструє стабільність зростання, завдяки масштабу та існуючого глобального присутності 30 сервісних центрів і 7 заводів по всьому світу - США, Малайзії та Китаї.

У Китаї також є сучасний науковий центр компанії. Головний європейський офіс знаходиться у Швейцарії. Jinko Solar котирується на Нью-Йоркській фондовій біржі NYSE (JKS) і безперервно працює над технологічними інноваціями. Модулі компанії JinkoSolar були визнані найефективнішими на відкритому тесті лабораторії Photon у 2014 році.
Розмір компанії - понад 10 000 співробітників
Штаб-квартира - Шанхай, провінція Цзянсі
Тип - Відкрите акціонерне підприємство
Заснована - 2006
Спеціалізація - моно- та полікристалічні пластини, фотоелементи та фотоелектричні модулі
Jinko Solar 545 W сонячна панель монокристалічна
Розроблена технологія Multi Busbar дозволяє краще захоплювати світло, збільшує вихідну потужність модуля і надійність. Батарея має високу стійкість до сольового туману і аміаку.
Оптимізована електрична конструкція і менший робочий струм розроблений для зменшення втрат гарячих точок і кращого температурного коефіцієнта.
У даному модулі посилена механічна навантаження. Батарея може витримувати вітрове навантаження (2400 Паскаль) і снігове навантаження (5400 Паскаль).
Сонячна батарея (сонячна панель) монокристалічна виробництва Jinko Solar (КНР, в 2019 році JinkoSolar стала найбільшим постачальником сонячних панелей у світі - 14 ГВт фотоелектричних модулів). Серія «Тигр» Bifacial, Технологія Tiling Ribbon (TR) + Half Cell модуля до 20.65%). Допустиме відхилення потужності 0~+3%. Результати тестів продуктивності в стандартних тестових умовах (STC: освітленість 1000 Вт/м2, температура сонячного елемента 25°С, маса повітря 1.5)

Особливості панелі Jinko Solar 545 W:
- Технологія TR + Half Cell: технологія TR з Half Cell спрямована на усунення розриву між осередками для підвищення ефективності модуля (моно-лицьова до 21,41%).
- MBB замість 5BB: технологія MBB зменшує відстань між шинами та лінія сітки пальця, що сприяє збільшенню потужності.
- Підвищена потужність упродовж терміну служби: 2,0% деградації за перший рік, 0,55% лінійна деградація.
- Найкраща гарантія: 12-річна гарантія на продукцію, 25-річна гарантія на лінійну потужність.
- Посилена механічна опора: снігове навантаження 5400 Па, вітрове навантаження 2400 Па.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Ширина | 1134 мм |
| Довжина | 2278 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Основні | |
| Виробник | Jinko Solar |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 545 Вт |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Напруга холостого ходу | 49.52 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| ККД, не менше | 21.1 % |
| Напруга при максимальній потужності | 40.8 В |
| Струм при максимальній потужності | 13.36 А |
| Струм короткого замикання | 13.94 А |
- Ціна: 9 652 ₴
