
СОНЯЧНА БАТАРЕЯ LEAPTON LP210*210-M-66-MH 650 ВТ
Сонячна панель Leapton LP210*210-M-66-MH/650
Якісна сонячна панель класу А від японського бренду. За технічними характеристиками не поступається батареям, виготовлених виробниками зі списку Tier 1. Модуль складається з 132 монокристалічних половинчастих фотоелементів з струмопровідними шинами в кожній клітинці. З тильного боку на кремнієві пластини нанесений шар діелектрика (технологія PERC), а взаємодія з металевою підкладкою відбувається через мікро отвори. Зверху фотоелементи захищені міцним загартованим склом з мінімальним вмістом заліза. Легкий, міцний, стійкий до корозії корпус сонячної батареї виготовлений з алюмінієвого сплаву. Ззаду знаходиться розподільна коробка для швидкого і зручного підключення електрогенеруючого пристрою.
Сонячний модуль Leapton призначений для автономних, мережевих і гібридних сонячних електростанцій. Може використовуватися в побутових, комерційних, промислових цілях. Підходить сонячним електростанціям під "зелений" тариф. "Ліптон Енерджі" входить в десятку провідних виробників фотовольтаїчного обладнання Японії. Виробничі потужності компанії зосереджені в провінції Цзянсу (Китай). Центральний офіс знаходиться в Кобе. Є філіали в Шанхаї і Токіо. На підприємстві Leapton виробляють фотомодулі для німецької компанії RECOM.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 34 кг |
| Ширина | 1303 мм |
| Довжина | 2384 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Основні | |
| Виробник | Leapton Solar |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 650 Вт |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Напруга холостого ходу | 45.58 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| ККД, не менше | 20.92 % |
| Напруга при максимальній потужності | 37.61 В |
| Струм при максимальній потужності | 17.28 А |
| Струм короткого замикання | 18.16 А |
- Ціна: 9 905 ₴
