
СОНЯЧНА БАТАРЕЯ LEAPTON LP182*182-M-78-MH 600 ВТ
Сонячна панель Leapton LP182*182-M-78-MH/600
Якісна сонячна панель класу А від японського бренду. За технічними характеристиками не поступається батареям, виготовлених виробниками зі списку Tier 1. Модуль складається з 156 монокристалічних половинчастих фотоелементів з струмопровідними шинами в кожній комірці. З тильного боку на кремнієві пластини нанесений шар діелектрика (технологія PERC), а взаємодія з металевою підкладкою відбувається через мікро отвори. Зверху фотоелементи захищені міцним загартованим склом з мінімальним вмістом заліза. Легкий, міцний, корозійний корпус сонячної батареї виготовлений з алюмінієвого сплаву. Ззаду знаходиться розподільна коробка для швидкого та зручного підключення електрогенеруючого пристрою.
Сонячний модуль Leapton призначений для автономних, мережевих та гібридних сонячних електростанцій. Може використовуватись у побутових, комерційних, промислових цілях. Підходить сонячним електростанціям під "зелений" тариф. "Ліптон Енерджі" входить до десятки провідних виробників фотовольтаїчного обладнання Японії. Виробничі потужності компанії зосереджені у провінції Цзянсу (Китай). Центральний офіс знаходиться у Кобе. Є філії в Шанхаї та Токіо. На підприємстві Leapton виробляють фотомодулі німецької компанії RECOM.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 31 кг |
| Ширина | 1134 мм |
| Довжина | 2443 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Основні | |
| Виробник | Leapton Solar |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 600 Вт |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Напруга холостого ходу | 54.1 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Кількість елементів | 156 шт. |
| ККД, не менше | 21.66 % |
| Напруга при максимальній потужності | 45.2 В |
| Струм при максимальній потужності | 13.27 А |
| Струм короткого замикання | 14.08 А |
- Ціна: 10 116 ₴
