
Инвертор Huawei SUN2000-30-KTL-M3
Мережевий інвертор Huawei SUN2000-30KTL-M3 — це нове покоління трифазних інверторів, яке прийшло на зміну бестселеру Huawei - SUN2000-33KTL-A. Оновлений інвертор створений з орієнтиром на сучасні сонячні модулі з високим показником струму.
Безпека на новому рівні.
У новому поколінні інверторів використовується активна інтелектуальна система захисту від електричної дуги. При пуску час відключення при дузі становить всього 0,5 секунди, а після навчання небезпечні ділянки будуть відключатися ще до появи дуги.
Новий практичний дизайн.
Дизайн інвертора максимально простий, в ньому відсутні деталі, що швидко зношуються, дисплеї, кнопки. Пасивне охолодження покращено шляхом використання нового профілю радіатора, що так само призвело і до зниження ваги.
Інвертори компанії Huawei зарекомендували себе на ринку як продукт з найкращим співвідношенням ціни і якості, вони невибагливі до українських мереж, всі ці переваги виводять їх в лідери продажів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Номінальна потужність | 30000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 43 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте
