




АКУМУЛЯТОРНИЙ МОДУЛЬ DYNESS A48100 48V 100AH, 4.8KWH LIFEPO4
Описание
Характеристики
Спецификации
Информация для заказа
Акумуляторна батарея Dyness A48100 літій-залізо-фосфатного типу (LiFePO4) характеризуються великою ємністю, тривалим терміном експлуатації, великою кількістю циклів заряду-розряду та сучасним практичним дизайном. Цей акумулятор можна використовувати для підтримки енергозабезпечення різних видів обладнання та систем.
Особливості моделі Dyness A48100 :
- Один із найнадійніших способів накопичення енергії, представлених на ринку України із заявленими 6 тисячами робочих циклів
- Підходить для використання в умовах обмеженого простору завдяки компактним розмірам
- Має вбудовану систему керування акумулятором BMS, яка контролює стан заряду, напругу, струм та температуру окремих осередків
- Можна підключити до 40 батарей паралельно для збільшення ємності системи та часу автономної роботи
- Легка у монтажі та підключенні до системи
- Сумісна з більшістю автономних та гібридних інверторів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dyness |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 48 В |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 597 мм |
| Высота | 504 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Вес | 60 кг |
- Цена: 56 903 ₴
