
Сонячний інвертор NEXT VICTOR MAX 10.2 KW
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сонячний інвертор NEXT VICTOR MAX 10.2 KW
Інвертор має можливість використовувати як звичайний інвертор/джерело безперебійного живлення для безперебійного живлення (з підключеними батареями), так і гібридний сонячний інвертор (з підключеними сонячними батареями) для автономного електропостачання від сонячної енергії.
Технічні характеристики безперебійника:
- Прямий синусоїдальний сонячний інвертор (включення / вимкнення сітки)
- Діапазон високої вхідної напруги фотоелектричного модуля (90-500 В постійного струму)
- Коефіцієнт вихідної потужності 1,0
- WIFI та GPRS доступні для IOS та Android.
- Вбудований комплект захисту від пилу для суворих умов.
- Інтелектуальна конструкція зарядки акумулятора для оптимізації часу автономної роботи.
- Інвертор може працювати без акумулятора
- Подвійний вихід
- Відновлення заводських налаштувань однією кнопкою.
- Подвійний фотоелектричний вхід
- Сенсорна кнопка
- Автоматичне включення вбудованої літієвої батареї.
- Режим сітки
- Вбудований сонячний зарядний пристрій 160A MPPT (для 8,2 кВт, 10,2 кВт).
Інвертор NEXT VICTOR MAX 10.2 KW - це надійний і ефективний пристрій, який допоможе забезпечити автономне живлення вашої техніки в разі відсутності електромережі або аварійних ситуацій. Це незамінний помічник для тих, хто цінує надійність і зручність в роботі з електронікою та електротехнікою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Next |
| Страна производитель | Китай |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 40 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 10200 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 10900 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| КПД, не менее | 94 % |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 10200 Вт |
| Солнечная батарея | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Высота | 130 мм |
| Вес | 16 кг |
- Цена: 50 580 ₴
