



Акумулятор Kijo LiFePO4-12V100Ah Lithium Iron Phosphate
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kijo LiFePO4-12V100Ah Lithium Iron Phosphate - даний тип акумулятора активно застосовується як буферний накопичувач енергії в системах автономного електропостачання з використанням вітрогенераторів і сонячних батарей, а також у складській техніці (траспортувальники палет, річтраки, підбирачі замовлень, комплектувальники, штабелери, вилочні електронавантажувачі, буксирувальні тягачі), підлогомийних машинах, водному транспорті, гольфкарах, електровелосипедах, електроскутерах та електромобілях.
Основні характеристики
| Бренд | KIJO |
| Тип | Lithium Iron Phosphate |
| Номінальна напруга | 12,8 В |
| Номінальна ємність | 100 А·год |
| Час розряду @ 8.4A | 300 хв |
| Габаритні розміри | 330(L)×172(W) ×223(H) |
| Вага | 10.1 кг |
Опис
Переваги:
- LiFePO4 забезпечує більш тривалий термін служби, ніж літій-іонні;
- На відміну від інших літій-іонних, LiFePO4 акумулятори, як і нікелеві, мають дуже стабільну напругу розряду;
- LiFePO4 акумулятори мають нижчу швидкість розряду, ніж свинцево-кислотні або літій-іонні;
- LiFePO4 елементи повільніше втрачають ємність, ніж літій-іонні (LiCoO2 [літій-кобальт оксидні];
- За тієї ж ємності вага літієвих батарей становить 1/3 ваги свинцево-кислотних батарей.
Застосування:
-
Сонячна/вітрова та друга альтернативна енергетика
-
Безперебійне живлення
-
Енергетичні системи
-
Телекомунікаційні системи
-
Аварійне освітлення
-
Інше призначення
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
- ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ замикати, роздавлювати або розбирати.
- НЕ нагрівайте та не спалюйте.
- НЕ занурюйте в рідину.
- Заряджайте кожні 3 місяці. Приміщення для зберігання повинно бути чистим, прохолодним, сухим та вентильованим.
- ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ акумулятори з'єднувати послідовно !!!

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10.1 кг |
| Висота | 223 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Kijo Battery |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Стан | Новий |
- Ціна: 20 864 ₴
