
Сонячна батарея 170Вт полі, AX-170Р AXIOMA energy
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник - AXIOMA energy.
Технічні характеристики на полікристалічну сонячну батарею потужністю 170Вт AX-170P від AXIOMA energy наведені в таблиці:
| Розмір, мм | 1480х670х35 |
| Потужність, Вт | 170 |
| Uxx,В | 23 |
| Ікз,А | 9,4 |
| Uр,В | 19 |
| Ір,А | 8,9 |
| Вага, кг | 11,2 |
Основні переваги сонячних батарей AXIOMA energy:
- унікальний (найкращий у галузі) температурний коефіцієнт серед полікристалічних панелей – 0,39%;
- механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи та України – витримує вітрові навантаження до 2400Па та сніг до 5400;
- тривалий термін служби (>25 років);
- гарантована надійність та суворі гарантії якості - значно перевершують сертифікаційні вимоги;
- висока надійність в екстремальних умовах довкілля (сильний сольовий туман, аміак, піщані вітри, град тощо);
- краще співвідношення ціни та якості.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.6 кг |
| Ширина | 670 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Основні | |
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 170 Вт |
| Тип панелі | Полікристалічна |
- Ціна: 5 817 ₴
