
СОНЯЧНА БАТАРЕЯ LEAPTON LP182*182-M-54-MH 400 ВТ
Сонячна панель Leapton LP182*182-M-54-MH/410
Якісна сонячна панель класу А від японського бренду. За технічними характеристиками не поступається батареям, виготовленим виробниками зі списку Tier 1. Модуль складається з 108 монокристалічних фотоелементів з струмопровідними шинами в кожному осередку. З тильного боку на кремнієві пластини нанесений шар діелектрика (технологія PERC), а взаємодія з металевою підкладкою відбувається через мікро отвори. Зверху фотоелементи захищені міцним загартованим склом із мінімальним вмістом заліза. Легкий, міцний, корозійний корпус сонячної батареї виготовлений з алюмінієвого сплаву. Ззаду знаходиться розподільна коробка для швидкого та зручного підключення електрогенеруючого пристрою.
Сонячний модуль Leapton призначений для автономних, мережевих та гібридних сонячних електростанцій. Може використовуватись у побутових, комерційних, промислових цілях. Підходить сонячним електростанціям під "зелений" тариф. "Ліптон Енерджі" входить до десятки провідних виробників фотовольтаїчного обладнання Японії. Виробничі потужності компанії зосереджені у провінції Цзянсу (Китай). Центральний офіс знаходиться у Кобе. Є філії в Шанхаї та Токіо. На підприємстві Leapton виробляють фотомодулі німецької компанії RECOM.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 410 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 12.94 А |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| ККД, не менше | 20.46 % |
| Струм короткого замикання | 13.6 А |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга холостого ходу | 36.94 В |
| Напруга | 24 В |
| Виробник | Leapton Solar |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Напруга при максимальній потужності | 30.82 В |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.5 кг |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 1724 мм |
- Ціна: 6 955 ₴
