
Сонячна батарея 590Вт моно, RSM120-8-590M Risen 12BB 210mm, TITAN
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високий ККД, монокристалічне виконання, висока потужність, авторитетний бренд – саме так можна охарактеризувати сонячну панель Risen RSM120-8-590M на 590 Вт. Цей фотомодуль, ККД якого не менше 20,8%, використовується для потужних сонячних електростанцій мережевого, гібридного, автономного типу. Призначена для перетворення сонячного світла на електричний струм, який надалі використовуватиметься для живлення електроприладів або продажу її надлишків за "зеленим тарифом".
Компанія-виробник цієї сонячної батареї - Risen Energy є авторитетним китайським брендом, який з року в рік стабільно входить до списку ТОП-10 з продажу сонячних панелей у світі. Виробництво панелей повністю автоматизоване та оснащене за останнім словом техніки. Якість виробничого процесу сертифікується за європейським стандартом. Панелі компанії посіли 2 місце із 176 виробників під час польових незалежних випробувань журналу Photon.
Компанія-виробник цієї сонячної батареї - Risen Energy є авторитетним китайським брендом, який з року в рік стабільно входить до списку ТОП-10 з продажу сонячних панелей у світі. Виробництво панелей повністю автоматизоване та оснащене за останнім словом техніки. Якість виробничого процесу сертифікується за європейським стандартом. Панелі компанії посіли 2 місце із 176 виробників під час польових незалежних випробувань журналу Photon.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 31.5 кг |
| Ширина | 1303 мм |
| Довжина | 2172 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Основні | |
| Виробник | Risen Energy |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 25 В |
| Потужність | 590 Вт |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Напруга холостого ходу | 41.4 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Кількість елементів | 120 шт. |
| ККД, не менше | 20.8 % |
| Напруга при максимальній потужності | 34.5 В |
| Струм при максимальній потужності | 17.25 А |
| Струм короткого замикання | 18.21 А |
- Ціна: 9 062 ₴
